Aktivnosti na Planu upisa u srednje škole za školsku 2018/2019. godine – Izjava o nameri poslodavca

Aktivnosti na Planu upisa u srednje škole za školsku 2018/2019. godine – Izjava o nameri poslodavca

U sklopu aktivnosti za definisanje PLANA UPISA za školsku 2018/2019. godinu, sa željom da iskažete Vaše potrebe za uključivanje u sistem Dualnog obrazovanja sa navedenim obrazovnim profilima koji se nude za narednu školsku godinu, molimo Vas da popunite IZJAVU O NAMERI POSLODAVCA za uključivanje u dualno obrazovanje.

Ukoliko imate potrebu za zanimanjima koja nisu navedena u ponudi obrazovnih profila u sistemu Dualnog obrazovanja, molimo da ih navedete.

Molimo da nam elektronski popunjene IZJAVE O NAMERAMA POSLODAVACA, kao i odštampane i pečatirane od strane odgovornog lica, dostavite na E-mail adresu: danijela.nisavic@pks.rs, najkasnije do 25. januara 2018. godine.

Ukoliko imate pitanja, slobodno nas kontaktirajte.

Spisak profila u dualnom obrazovanju 2018/19

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *