Besplatan preduzetnički test

Besplatan preduzetnički test

Uz podršku Klastera kreativnih industrija Vojvodine, članice Balkanske mreže klastera Kuće klaster, počinje sa radom Founder Institute, Silicon Valley, najveći globalni program za trening startapa koji osnivaju tehnološke (i druge) kompanije. Više informacija možete pročitati ovde: https://fi.co/posts/18801

 

Svi koji se prijave do 11. decembra stiču pravo na besplatan preduzetnički test koji je Founder Institut nekoliko godina razvijao u saradnji sa profesionalnim psiholozima i sociolozima i koji će vam dati odgovore kao što su:

  • Koji ste tip preduzetnika?
  • Koliki su vaši preduzetnički potencijali?
  • Da li posedujete negativne preduzetničke osobine?

Pratite novosti na Facebook stranici: https://www.facebook.com/TemeljTvogBuducegBiznisa

Za dodatne informacije obratite se: Tatjana Kalezic; +381-63-7064-596; tatjana.kalezic@gmail.com

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *