Na Sajmu zapošljavanja u ponudi 550 radnih mesta

Na Sajmu zapošljavanja u ponudi 550 radnih mesta

Sajam zapošljavanja, 17. po redu, održaće se u četvrtak, 8. oktobra u Zapadnom holu Spensa.

Učešće je potvrdilo više od 60 poslodavaca, koji su prijavili preko 550 slobodnih radnih mesta, u ekonomskoj, komercijalnoj, trgovačkoj, pravnoj, turističkoj, ugostiteljskoj, mašinskoj, elektrotehničkoj, građevinskoj i grafičkoj struci. Priliku da pronađu posao imaće i informatičari, defektolozi, predavači italijanskog i engleskog jezika, menadžeri, administrativni radnici, savetnici u osiguranju, fitnes treneri, tesari, mesari, kuvari i pekari, frizeri, krojači, magacioneri, vozači, higijeničari, pomoćni radnici u proizvodnji i fizički radnici.

Poslodavci su istakli i slobodna radna mesta za osobe sa invaliditetom: šivač, moler-farbar i spremačica.

Posetioci će biti informisani o uslugama Nacionalne službe za zapošljavanje kroz neposrednu komunikaciju na štandu Filijale Novi Sad NSZ i putem informativnog materijala. Poželjno je da kandidati ponesu više primeraka radne biografije.

Sajam će trajati od 10 do 15 časova.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *