Održana druga intearktivna radionica KOMUNIKACIJA S TEŠKIM STRANKAMA

Održana druga intearktivna radionica KOMUNIKACIJA S TEŠKIM STRANKAMA

RTS_1Zbog velikog interesovanja, radionica Komunikacija sa teškim strankama, održana je po drugi 13. februara 2015. godine.
Ova interaktivna radionica je osmišljen i prezentovana kao spoj psiholoških znanja i komunikoloških veština, koje su demonstrirane na brojnim primerima, u cilju razrešavanja dilema i nedoumica u „teškim“ situacija. Polaznici su na treningu dobili konkretne alate za rešavanje najkomplikovanijih komunikoloških situacija u radu sa strankama: žalbe, pretnje, psovke, uvrede, nezadovoljstva, preopširnost, napadi, plačljivost, manipulacije, tvrdoglavo insistiranje na svojim pozicijama i druge „teške“ situacije, koje će moći odmah da primenjuju u svakodnevnom životu i radu.

Pored uobičajenih skripti, polaznici su dobili i dodatak sa uputstvima za ophođenje sa strankama u posebnim situacijama, u skladu sa standardima poslovnog bon-ton-a.

Predavač, Vera Dunjić, diplomirani psiholog (1991), specijalista političke psihologije (1999), sertifikovani trener-menadžer za poslovne komunikacije, prezentovala je neka od saznanja iz oblasti psihologije svesti, (Maslov, Prof. dr Dejan Raković) koja na potpuno nov način, a efikasnije od klasičnih modela, služe promovisanju važnosti negovanja ekologije svesti (mentalne ekologije) u poslovnom okruženju u cilju efikasnijeg i uspešnijeg poslovanja i na opštu dobrobit.
Šta se našim polaznicima najviše svidelo:

  • Način izlaganja;
  • Zanimljive teme, neposrednost predavača;
  • Tipologija teških stranaka;
  • Ležernost i puno primera;
  • Predlozi rešenja konkretnih situacija;
  • Način komunikacije i stručnost;
  • Jasno i sažeto izlaganje;
  • Smernice koje sam dobila, kako bih mogla više da radim na sebi.

 

RTS_2

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *