Održana prezentacija Halal agencije islamske zajednice Srbije u RPK Novi Sad

Održana prezentacija Halal agencije islamske zajednice Srbije u RPK Novi Sad

Regionalna privredna komora Novi Sad u saradnji sa Halal agencijom islamske zajednice Srbije organizovala je prezentaciju zajedničkog projekta koja se održala 25. februara 2015. godine u Regionalnoj privrednoj komori Novi Sad.

IMG_3022

Nakon porasta saradnje između Ujedinjenih Arapskih Emirata i Republike Srbije, partneri iz UAE su izrazili potrebu agenciji Halal za postojanjem jednog objedinjenog kataloga sa proizvodima koji poseduju Halal sertifikat i koje je moguće izvoziti u UAE.

IMG_3027

U cilju pospešivanja izvoznih potencijala Srbije, promocije srpskih kompanija i nakon inicijative partnera iz UAE, Halal agencija Srbije svojim postojećim kao i budućim klijentima ponudila je saradnju u sledećim oblastima:

  1. Edukacija, primena i usvajanje HALAL standarda
  2. Učestvovanje u specijalizovanom katalogu kompanija i proizvoda sa Halal sertifikatom – „Halal Srbija katalog 2015“.
  3. Distribucija kataloga, promocija i posredovanje

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati gospodina Ahmeta Halilagića, menadžera Halal projekta, putem mejla: info@halal.rs

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *