Održan sastanak Udruženja komunalne delatnosti Privredne komore Srbije

Održan sastanak Udruženja komunalne delatnosti Privredne komore Srbije

Udruženje za komunalne delatnosti Privredne komore Srbije u saradnji sa Regionalnom privrednom komorom Južnobačkog upravnog okruga je u sredu 07. marta 2018. godine sastanak sa komunalnim preduzećima Južnobačkog upravnog okruga.

Prisutne su pozdravili Olivera Simović, direktorka Regionalne privredne komore Južnobačkog upravnog okruga i Dalibor Joknić,i Sekretar Udruženja za komunalne delatnosti PKS. Na sastanku se razgovaralo o stanju u komunalnim delatnostima na području Južnobačkog upravnog okruga.

Na sastanku je predstavljen je Izveštaj o stanju u komunalnim delatnostima u 2017. godini. Predstavljena je  i nova uredba -Uredba o minimalnim uslovima za obavljanje komunalnih delatnosti  koja je doneta 14. februara 2018. godine, a stupila na snagu 22. februara 2018. godine. Nakon predstavljanja u direktnom razgovoru, istaknuti su problemi i izazovi sa kojima se u radu suočavaju komunalna preduzeća.

Prilog: http://novosadska.tv/vest.php?id=38049

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *