Obuka za profesionalne upravnika zgrada

Obuka za profesionalne upravnika zgrada

Prvi ciklus obuka za profesionalne upravnike zgrada u trajanju od  50 časova (raspoređenih u sedam dana) održan je u prostorijama PKS-RPK Novi Sad, u ulici Narodnog fronta 10, od: 13. do  21. juna 2017. godine, a drugi ciklus od 22. do 29. juna 2017. godine. Obuka za profesionalne upravnike zgrada je osmišljena i prezentovana u skladu sa Pravilnikom o programu ispita i načinu polaganja, kao i uslovima za sticanje i oduzimanje licence i sadržini registra profesionalnih upravnika („Službeni glasnik RSˮ, broj 104/16), koji se primenjuje od 6. maja 2017. godine.

 

Polaznici su na obuci imali priliku da se detaljno upoznaju  sa svim predviđenim tematskim jedinicama:

  • Pravnim okvirom u vezi sa korišćenjem, upravljanjem i održavanjem zgrada
  • Administrativnim i finansijskim aspektima upravljanja zgradom
  • Karakteristikama zgrade, održavanjem zgrade i bezbednosnim procedurama
  • Komunikacijom

Imajući u vidu veliki broj zainteresovanih, PKS RPK Novi Sad će organizovati i TREĆI ciklus obuke koji će se održavati od: 07. do 15. septembra 2017. godine od 09.00 do 16.00 sati, u prostorijama PKS-RPK Novi Sad, u ulici Narodnog fronta 10.

Zainteresovani polaznici se mogu prijaviti elektronskim putem preko linka: PRIJAVA

U skladu sa izraženim interesovanjem, obuke će biti organizovane i nadalje tokom cele godine.

Konatakt osobe za sve dodatne informacije:

Danijela Nišavić na tel: 064/6093836 ili e-meil: danijela.nisavic@pks.rs, Jelena S. Stankov na tel: 064/6093837 ili na e-mail: jelena.stankov@pks.rs.

Svim našim polaznicima se zahvaljujemo na poverenju koje su nam ukazali i želimo im sreću i postizanje najboljih rezultata na polaganju ispita.

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *