PKS-RPK Novi Sad na 12. Sajmu privrede u Subotici

PKS-RPK Novi Sad na 12. Sajmu privrede u Subotici

Privredna komora Srbije-Regionalna privredna komora Južnobačkog upravnog okruga organizovala je zajednički nastup i promociju privrede Regiona na međunarodnom i regionalnom sajmu privrede „SuSajam 2018“ u Subotici.

Sajam svake godine okupi sve više izlagača i posetilaca. Na ovogodišnjem Sajmu izlaže preko 180 izlagača iz 7 država u regionu, a od toga 70 izlagača će biti prisutno na zajedničkom štandu Privredne komore Srbije.

Tema ovogodišnjeg sajma je turizam i povodom toga partner sajma je grad Bled, Slovenija.

“SuSajam 2018” organizovali su JKP „Subotičke pijace“ i Regionalna privredna komora Subotica,  a sa područja PKS-RPK Novi Sad na Sajmu su se predstavili Turistička agencija Kompas iz Novog Sada i Turistička organizacija Grada Novog Sada.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *