Poziv za učešće na 11. regionalnom sajmu privrede u Novoj Pazovi

Poziv za učešće na 11. regionalnom sajmu privrede u Novoj Pazovi

Poštovani privrednici,

pozivamo vas da, u periodu od 05. do 06. oktobra 2017. godine, uzmete učešće na 11. regionalnom sajmu privrede u Novoj Pazovi. Sajam će biti održan u okviru Kompleksa sportsko rekreativnih bazena, u Novoj Pazovi.

Sajam je namenjen firmama čija je delatnost metalna i plastična galanterija, prerada drveta, hemijska industrija, IT oprema, građevinarstvo, tekstil, obuća, prehrambena industrija, mehanizacija, poljoprivreda, turizam i ugostiteljstvo.

Ukoliko ste zainteresovani za učešće na Sajmu, molimo vas da na nas o tome obavestite najkasnije do 22. septembra, na e-mail nadezda.belic@pks.rs ili na telefon 021/48 020 75

 Učešće na sajmu je besplatno.

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *