Predstavljanje aktuelnih Javnih poziva Ministarstva privrede i Razvojne agencije Srbije za potencijalne preduzetnike i postojeća MSPP

Predstavljanje aktuelnih Javnih poziva Ministarstva privrede i Razvojne agencije Srbije za potencijalne preduzetnike i postojeća MSPP

Privredna komora Srbije – RPK Južnobačkog upravnog okruga organizuje predstavljanje aktuelnih Javnih poziva Ministarstva privrede i Razvojne agencije Srbije za potencijalne preduzetnike i postojeća MSPP. Predstavljanje poziva će se održati u Novom Sadu 16. marta (petak) sa početkom u 12 časova u Plavoj sali RPK Novi Sad (II sprat), ulica Narodnog fronta 10.

Na skupu će biti predstavljeni javni pozivi za podršku malim i srednjim preduzećima i preduzetnicima kroz sledeće konkurse: Start-up krediti po programu podsticanja razvoja preduzetništva kroz finansijsku podršku za početnike u poslovanju u 2018. godini, Program podsticanja preduzetništva kroz razvojne projekte u 2018. godini, krediti za održavanje tekuće likvidnosti, kratkoročni krediti, krediti za trajna i obrtna sredstva, investicioni krediti, Javni poziv za učešće u programu podrške sektorima prerađivačke industrije

Ukoliko ste zainteresovani da prisustvujete navedenom skupu, molimo Vas da nam što pre pošaljete prijavu na e-mail: nadezda.belic@pks.rs
Kontakt osoba u PKS – RPK Novi Sad je Nadežda Belić, samostalni stručni saradnik za usluge. Kontakt telefon: 021/480 20 75
Učešće na skupu je bez kotizacije.

Agenda

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *