Proizvodnja sa stanovišta knjigovodstvenog obuhvatanja i iskazivanja u finansijskim izveštajima

Proizvodnja sa stanovišta knjigovodstvenog obuhvatanja i iskazivanja u finansijskim izveštajima

U Privrednoj komori Srbije – Regionalnoj privrednoj komori Južnobačkog upravnog okruga 11. oktobra je održan trening – seminar: „Proizvodnja sa stanovišta knjigovodstvenog obuhvatanja i iskazivanja u finansijskim izveštajima“

Cilj ovog seminara je bio da se polaznivi kroz praktične vežbe i primere upoznaju i ovladaju tehnikama: knjiženja poslovnih događaja vezanih za proizvodnju, upravljanja i planiranja troškova i sistema obračuna troškova, sastavljanja bilansa uspeha sa stanovišta finansijskog i upravljačkog računovodstva, utvrđivanja razlike između cene koštanja gotovog proizvoda i cene koštanja, kontrole i provere finansijskih izveštaja.

Seminar je bio namenjen: menadžerima, kontrolorima, računovođama.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *