Projekat PRAKSAM 2- uvođenje mladih u svet rada

Projekat PRAKSAM 2- uvođenje mladih u svet rada

Beogradska otvorena škola (BOŠ) u partnerstvu sa Privrednom komorom Srbije, a uz podršku Ministarstva omladine i sporta RS već drugu godinu za redom realizuje projekat PRAKSAM 2 – Uvođenje mladih u svet rada, kao podršku sprovođenju ciljeva Nacionalne strategije za mlade.

Ovaj program radnih praksi ima za cilj unapređenje zapošljivosti i zapošljavanja mladih u Srbiji obezbeđivanjem mogućnosti mladim ljudima da steknu radno iskustvo i na taj način se bolje povežu sa svetom rada.

U okviru projekta raspisan je konkurs za učešće privrednih subjekata , kojima će kroz program biti obezbeđena usluga selekcije kandidata u skladu sa potrebama privrednih subjekata, finansiranje nadoknade za praktikante na period od 4 meseca, mogućnost da razviju i ojačaju svoje kapacitete za sprovođenje programa radnih praksi kroz trening za mentore, kao i promocija na nacionalnom nivou, bez dodatnih opterećenja za njihov budžet.

Kokurs za privredne subjekte PRAKSAM 2

Rok za prijavu na konkurs je ponedeljak 9. septembar 2016. godine.

Zainteresovani privredni subjekti treba da popune prijavni formular u elektronskom obliku koji se nalazi OVDE

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *