Raspisan konkurs za Uvođenje mladih u svet rada kroz radne prakse

Raspisan konkurs za Uvođenje mladih u svet rada kroz radne prakse

Pozivamo sva zainteresovana privredna društva da se prijave za učešće u programu radnih praksi koji realizuje Beogradska otvorena škola (BOŠ) u partnerstvu sa Privrednom komorom Srbije i Američkom privrednom komorom u Srbiji, a uz podršku Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije.

Konkurs je raspisan u okviru projekta „PRAKSAM III – Uvođenje mladih u svet rada kroz radne prakse“, koji ima za cilj jačanje kapaciteta privrednih društava za sprovođenje programa radnih praksi, kao i pružanje podrške unapređenju zapošljivosti mladih u Srbiji.

Kroz program će biti obezbeđena mogućnost selekcije kandidata u skladu sa potrebama privrednih subjekata, administriranje programa praksi bez ikakvih dodatnih opterećenja, unapređivanje mentorskih veština zaposlenih kroz trening za mentore, promocija na nacionalnom nivou, mogućnost regrutovanja najboljih kadrova.

Rok za prijavu je petak, 14. jul!

Detaljne informacije i prijavni formular u elektronskom obliku: KONKURS

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Tamari Stanojević na e-meil: tamara.stanojevic@bos.rs  ili na telefon: 011/3061-341.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *