RPK Novi Sad na Sajmu “Inocoop” u Zrenjaninu

RPK Novi Sad na Sajmu “Inocoop” u Zrenjaninu

IMG_3835U Zrenjaninu je otvoren 17. po redu Međunarodni sajam inovacija, kooperacija i preduzetništva “INOCOOP”, na kojem učestvuje više od 200 izlagača iz zemlje i inostranstva. “Inocoop” se u organizaciji Grada Zrenjanina, Opšteg udruženja preduzetnika i Turističkog centra, održava po 17. put u hali sportova “Medison”, i traje od 25. do 27. avgusta 2016.

Cilj sajma je da se privrednoj javnosti prikažu dosadašnja dostignuća u razvoju preduzetništva.

Sajam je otvorio predsednik Vlade Vojvodine, gospodin Igor Mirović, istakavši  da svima prva misao treba da bude kako  pomoći preduzetnicima, kako da delujemo u pravcu ekonomskog razvoja pokrajine i cele zemlje. Naglasio je važnost saradnje sa regionalnim razvojnim agencijama, kancelarijama za lokalni ekonomski razvoj i sa opštinskim upravama.image-0-02-01-45ef82eeaee386052337e4ce9e27a6e4e2a19105439a336f4c603b0e93286c39-V

Na sajmu učestvuje veliki broj preduzetnika, preduzeća, banaka, fondova, investitora i drugih poslovnih ljudi iz zemlje i inostranstva. Prisustvo stranih izlagača i učesnika daje ovom sajmu međunarodni značaj i predstavlja šansu za uspostavljanje kontakata i saradnje sa partnerima iz drugih zemalja.

Na štandu Regionalne privredne komore Novi Sad predstavili su se izlagači Bonbonica SZR iz Čuruga i Udruženje žena „Banstolka“.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *