Sajam hortikulture od 6. do 9.aprila 2017.godine

Sajam hortikulture od 6. do 9.aprila 2017.godine

Na Beogradskom sajmu će se u periodu od 6. do 9. aprila  2017. godine, pod pokroviteljstvom  Ministrastva poljoprivrede i zaštite životne sredine Republike Srbije održati Sajam hortikulture „Beoplantfair“, izložba „ Darovi prirode“,“ Organik fest“ izložba  prateće mehanizacije i opreme „ Motoplantexpo“. Manifestacija okuplja izlagače iz srodnih oblasti, kao vezu između zdravog  života , prirodne sredine i održivog korišćenja prirodnih resursa.

Na sajmu učestvuju, kao izlagači i posetioci: distributeri, proizvođači, uzgajivači, maloprodaja, pejzažni arhitekti, akademske i naučne institucije, komunalna preduzeća, kao i široka publika zainteresovana za život pod motom „ Lepo i zdravo“.

Pozivamo vas  da uzmete učešće u manifestaciji i nastupite na grupnom štandu u Hali 3 Beogradskog sajma , pod posebnim uslovima, koje je obezbedila Privredna komora Srbije.

Poziv – sajam hortikulture

prijava Beoplant 2017 srp

sajam hortikulture 2017 brosura v2

 

Kontakt: Biljana Stojanov

T: 021 48 020 65

E: biljana.stojanov@pks.rs

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *