Sajam privrede i preduzetništva EXPO NIŠ 2017.

Sajam privrede i preduzetništva EXPO NIŠ 2017.

Poštovani,

pozivamo Vas na Sajam privrede i preduzetništva EKSPO NIŠ 2017. Manifestaciju organizuje Grad Niš i Gradska opština Pantelej u cilju unapređenja poslovnog ambijenta i razvijanja privrednog potencijala grada i regiona, novog preduzetništva i radnih mesta.

EKSPO NIŠ 2017, otvara vrata poslovnog uspeha. Malim i srednjim preduzećima, privrednicima i preduzetnicima u skladu sa poslovnim potrebama, sajam omogućava predstavljanje tehnologije, proizvoda i usluga iz vlastitog asortimana. EKSPO NIŠ 2017, je mesto razmene iskustava i ugovaranja poslovnih angažmana. Izložbu prate novi, vodeći trendovi i inovacije u industriji i uslugama. U programskom delu okupljamo stručnjake iz različitih oblasti, kreatore razvojnih politika, investitore, predstavnike finansijskog sektora da bi vam donošenje poslovnih odluka učinili manje stresnim, manje rizičnim, a plasman kapitala profitno izvesnijim.

Pozivno pismo Expo Niš 2017

Cenovnik Expo Niš 2017

Prijava-Ugovor Expo Niš 2017

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *