Sajam reprezentativnih kompanija iz NR Kine – provincija Džeđijang

Sajam reprezentativnih kompanija iz NR Kine – provincija Džeđijang

Privredna komora Srbije i Ambasada Narodne Republike Kine u Beogradu
pozivaju Vas na

Sajam reprezentativnih kompanija iz NR Kine, provincija Džeđijang

od 18. do 20. maja 2017.godine, Belmax centar, Autoput 20, Beograd

Sektor za trgovinu Vlade provincije Džeđijang (Department of Zhejiang Commerce), jedne od privredno najrazvijenijih provincija NR Kine, organizuje Sajam u Belmaks centru, u cilju promocije  svojih proizvoda i boljeg povezivanja srpskih i kineskih kompanija.

Preko 60 kompanija proizvođača iz Džeđijanga, izložiće na štandovima u Belmax centru svoje proizvode iz sledećih oblasti:

  • elektronika i elektrotehnika,
  • građevinski matermjal,
  • dekoracija (za kuću i kupatilo, nameštaj i dr.),
  • rasveta,
  • mašine i prateća oprema

U direktnom kontaktu sa kineskim kompanijama, bićete u prilici da razgovarate o potencijalnoj saradnji.

Spisak kineskih kompanija, Belmax Centar

Takođe, pozvamo Vas na svečano otvaranje Sajma koje je planirano za četvrtak, 18.maja 2017 g. u 10,30 časova u Belmax centru, na kome će biti prisutni visoki svaničnici R.Srbije i NR  Kine.

Provincija Džeđijang locirana je na jugoistočnoj obali reke Jancekjang, severno od Šangaja.
Glavni grad Handžou je ekonomski, kulrtuni, naučni i obrazovni centar. Provincija ima 55,3 miliona stanovnika. U 2015. godini, BDP je iznosio 688,5 milijardi USD, sa rastom od 8%. U prošloj godini, investicije ove provincije u inostranstvu iznosile su 14 milijardi USD, dok  je provincija primila 17 milijardi USD direntnih stranih investicija.

Ukoliko ste zainteresovani za posetu Sajmu u Belmax centru, molimo da nam potvrdite prisustvo slanjem elektronske pošte. Kontakt osoba u PKS, Milanka Stojaković, telefon 011/ 3300 920 ili 011/ 3300 966, e-adresa: milanka.stojakovic@pks.rs .

Pozivno pismo

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


Skoči na traku sa alatkama