SAJMOVI U 2016.GODINI

SAJMOVI U 2016.GODINI

Regionalna privredna komora Novi Sad organizuje zajedničko nastupanje privrednika Regiona na sajmovima i drugim manifestacijama u zemlji i inostranstvu

Imajući u vidu potrebu što boljeg međunarodnog pozicioniranja privrede Regiona, poseban naglasak je na marketinškim aktivnostima usmerenim na prezentaciju privrede Južnobačkog okruga u inostranstvu, kroz niz promotivnih aktivnosti u obliku objedinjenog nastupa privrede Regiona na sajmovima i specijalizovanim izložbama, prezentacijama i sličnim aktivnostima, Kontinuiranim nastupima na sajamskim manifestacijama, unapređeno je postojeće poslovno partnerstvo, stvoreni su novi kontakti i otvoren je put kompanijama i njihovim proizvodima na domaće i međunarodno tržište.

SAJMOVI U 2016.GODINI

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *