Savet Centra

Promocija imidža RPK Novi Sad i njenog ugleda u javnosti, organizacija stručnih edukacija, tribina i drugih oblika komunikacije sa privrednicima, donošenje zaključaka, preporuka, pokretanje inicijativa,  kao i promotivne aktivnosti, samo su neki od planova koje će Savet, u čijem se sastavu nalaze predstavnici uspešnih kompanija, medijskih kuća, marketinških agencija, turističkih organizacija, hotelijera i ugostitelja  realizovati u narednom periodu.

Koordinator Saveta Centra:

Saša Jokić,
Markons Marketing Company DOO

U okviru saveta Centra za informisanje, odnose sa javnošću, turizam i sajmove obrazovane su:

Grupacija za informisanje i odnose sa javnošću
Grupacija za marketing
Grupacija za turizam 
Grupacija za sajmove

 
 

Promocija imidža RPK Novi Sad i njenog ugleda u javnosti, organizacija stručnih edukacija, tribina i drugih oblika komunikacije sa privrednicima, donošenje zaključaka, preporuka, pokretanje inicijativa,  kao i promotivne aktivnosti, samo su neki od planova koje će Savet, u čijem se sastavu nalaze predstavnici uspešnih kompanija, medijskih kuća, marketinških agencija, turističkih organizacija, hotelijera i ugostitelja  realizovati u narednom periodu.

 

Koordinator Centra:Saša Jokić, Markons Marketing Company DOO

 

U okviru saveta Centra za informisanje, odnose sa javnošću, turizam i sajmove obrazovane su:

 

  • Grupacija za informisanje i odnose sa javnošću

 

  • Grupacija za marketing

 

  • Grupacija za turizam

    

  • Grupacija za sajmove

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *