U RPK Novi Sad je održan prvi interaktivni trening - seminar na temu: “Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje”

Štampa
PDF

ST_1U RPK Novi Sad je održan prvi interaktivni trening - seminar na temu: “Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje”

Cilj treninga je bio, da detaljno upozna prisutne sa novim propisima iz oblasti spoljne trgovine, deviznog i carinskog poslovanja, donetim u periodu 2011 - 2012. godine. Najveći broj novina i izmena u poslovanju odnosi se na obavezu deviznog izveštavanja i dostavljanje Ministarstvu finansija odnosno Deviznom inspektoratu.

 

 

Sa novinama prisutne je upoznala je dipl. ekonomista Biljana Trifunović, vlasnik i direktor “IFA – International Financial Agency” ST_2d.o.o., Beograd, dugogodišnji novinar Privrednog pregleda, spoljni saradnik magazina Profit, autor je i predavač brojnih seminara sa dvodecenijskim iskustvom.

Zbog velikog interesovanja, nov seminar je zakazan za 13. jun 2012. godine.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osveži

     efairSRB