Održan informativni seminar „REORGANIZACIJA”

Štampa
PDF

U RPK Novi Sad je 22. I 23. juna  2012. održan novi dvodnevni informativno-instruktivni seminar iz oblasti stečajnog zakonodavstva, na temu Reorganizacija. Polaznici su bili pored stečajnih upravnika i njihovih asistenata i knjigovođa i predstavnici Privrednih sudova i kompanija.

jel_11jel_21

 

 

 

 

 

 

 

Reorganizacija stečajnog dužnika je novi institut u stečajnom postupku, podrazumeva mogućnost nastavka njegovog poslovanja, iako je protiv njega pokrenut stečajni postupak., a nudi niz novih specifičnih rešenja.

jel_31jel_41

 

 

 

 

 

 

 

Za predavače su angažovani teoretičari i praktičari iz oblasti stečajnog zakonodavstva: Jasmina Zjalić, Gordana Ajnšpiler Popović, Verica Smiljanić, Luka Andrić i Branko Radulović.

jel_51jel_61

 

 

 

 

 

 

 

Seminar je usklađen sa Odlukom ALSU, br. I-01-172/2012-6, od 31.01.2012. godine, kojom se priznaje jedan broj seminara i kurseva u organizaciji RPK Novi Sad u postupku podnošenja zahteva za izdavanje ili obnavljanje licence stečajnog upravnika!


This content has been locked. You can no longer post any comment.

     efairSRB