ZAVRŠENA PROLEĆNA PRIPREMNA NASTAVA ZA STEČAJNE UPRAVNIKE Ispit se polaže početkom oktobra 2012!

Štampa
PDF

U Regionalnoj privrednoj komori Novi Sad,  završena je prolećna priprema polaznika za polaganje ispita i sticanje profesionalnog zvanja „stečajni upravnik“.

Za tumačenje najnovije pravne regulative u vođenju stečajnog postupka, uz teoriju i praktična uputstva o specifičnom načinu upravljanja finansijama i vođenju stečajnog postupka, angažovani su eksperti iz oblasti stečajnog prava, ekonomije i finansija i licencirani stečajni upravnik. Na probnom testu, organizovanom u subotu, 30. juna 2012. godine, SVI polaznici su položili probni ispit, a visina usvojenog znanja je na zavidnom nivou (66,66%).

STRDP_1

STRDP_2

 

 

 

 

 

 

Svim našim polaznicima želimo sreću na ispitu i postizanje najboljih rezultata u oktobru  ove godine u Beogradu!

RPK Novi Sad organizuje i jesenji ciklus prirpemne nastave za polaganje ispita za stečajnog upravnika  od 31. avgusta do 29. septembra 2012. godine.

This content has been locked. You can no longer post any comment.

     efairSRB