ZAVRŠENA PROLEĆNA PRIPREMNA NASTAVA ZA STEČAJNE UPRAVNIKE Ispit se polaže početkom oktobra 2012!

Štampa
PDF

U Regionalnoj privrednoj komori Novi Sad,  završena je prolećna priprema polaznika za polaganje ispita i sticanje profesionalnog zvanja „stečajni upravnik“.

Za tumačenje najnovije pravne regulative u vođenju stečajnog postupka, uz teoriju i praktična uputstva o specifičnom načinu upravljanja finansijama i vođenju stečajnog postupka, angažovani su eksperti iz oblasti stečajnog prava, ekonomije i finansija i licencirani stečajni upravnik. Na probnom testu, organizovanom u subotu, 30. juna 2012. godine, SVI polaznici su položili probni ispit, a visina usvojenog znanja je na zavidnom nivou (66,66%).

STRDP_1

STRDP_2

 

 

 

 

 

 

Svim našim polaznicima želimo sreću na ispitu i postizanje najboljih rezultata u oktobru  ove godine u Beogradu!

RPK Novi Sad organizuje i jesenji ciklus prirpemne nastave za polaganje ispita za stečajnog upravnika  od 31. avgusta do 29. septembra 2012. godine.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osveži

     efairSRB