Interaktivni trening - seminar: “Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje” održan je u RPK Novi Sad, po treći put, 02. jula 2012. godine, zbog velikog broja zainteresovanih

Štampa
PDF

Novi propisi iz oblasti spoljne trgovine, deviznog i carinskog poslovanja, donetim u periodu 2011 - 2012. Godine doneli su i veliki broj  novina i izmena u poslovanju, a najviše njih se  odnosi na obaveze deviznog izveštavanja i dostavljanje Ministarstvu finansija, odnosno Deviznom inspektoratu.

Detaljni prikaz novina iz ova tri zakona, uz mnoštvo primera iz dugogodišnje prakse, prisutnima  je izložila gospođa Biljana Trifunović, dipl. Ekonomista, vlasnik i direktor “IFA – International Financial Agency” d.o.o., Beograd, dugogodišnji novinar Privrednog pregleda, spoljni saradnik magazina Profit, autor je i predavač brojnih seminara sa dvodecenijskim iskustvom.

IMG_0397IMG_0401

 

 

 

 

 

 

 

Zbog velikog interesovanja, novi seminar je zakazan za 12. septembar 2012. godine.

INFORMACIJE: Jelena S. Stankov:  021 48 020 85; 065 8 560 382, Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ; 

Arijan Avramov: 021 48 020 87; 064 8 418 510, Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ;

 

This content has been locked. You can no longer post any comment.

     efairSRB