Zajednica opštih udruženja preduzetnika

Zajednica opštih udruženja preduzetnika

zajednica_opstih_udruzenja_preduzetnika_clr


Zajednica preduzetnika
je oblik organizovanja i rada preduzetnika, koji su za obavljanje privredne delatnosti osnovali radnju, odnosno drugi oblik poslovanja  i koji su preko svojih opštih udruženja preduzetnika članovi Regionalne privredne komore Novi Sad.

Članovi Zajednice su opšta udruženja preduzetnika sa područja Regiona.

Udruženja su osnovana radi zajedničkog unapređivanja rada i poslovanja preduzetnika, usklađivanja posebnih i zajedničkih interesa, predlaganja mera za poboljšanje uslova poslovanja, ekonomskog položaja i socijalne sigurnosti, kao i radi razmatranja i rešavanja drugih pitanja od zajedničkog interesa za preduzetnike.

Na području RPK Novi Sad registrovana su opšta udruženja preduzetnika za opštine: Bač, BačkaPalanka, Beočin, Bečej, Vrbas, Žabalj, Novi Sad, Srbobran,Temerin i Titel.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *