Dodeljene Junske nagrade Regionalne privredne komore Novi Sad

Dodeljene Junske nagrade Regionalne privredne komore Novi Sad

Regionalna privredna komora Novi Sad 09. juna 2016. godine tradicionalno je obeležila Dan Komore.

Tim povodom održana je svečana sednica Skupštine RPK Novi Sad, nakon koje su dodeljene Junske nagrade najuspešnijim kompanijama koje su u protekloj 2015. godini ostvarile zavidan uspeh i dale izuzetan doprinos razvoju privrede Regiona i razvoju privrede u celini.

jj

Za izuzetne poslovne rezultate nagrađeno je deset kompanija.

2

 

Predsednik Regionalne privredne komore Novi Sad, prof. dr Dragan Lukač, uručio je nagrade  kompanijama: Revnost AD, Novi Sad; JGSP “Novi Sad“; JP Pošta Srbije – radna jedinica Novi Sad; JKP Vodovod i kanalizacija, Novi Sad; Infograf-Goti DOO, Novi Sad; JP Srbijagas, Novi Sad; PD Maglić DOO, Maglić; Evropska mreža preduzetništva –kancelarija u Novom Sadu; Institut za ratarstvo i povrtarstvo, Novi Sad i Kopi komerc DOO, Kać.

 

Podelite ovaj članak