Izrada godišnjeg finansijskog izveštaja za 2017. godinu

Izrada godišnjeg finansijskog izveštaja za 2017. godinu

Cilj seminara je da se zajedno sa privrednicima prokomentarišu i razjasne pojedine specifičnosti vezane za sastavljanje finansijskih izveštaja, da se kroz praktične primere omogući polaznicima da ovladaju  tehnikama i procedurama potrebnim za sastavljanje finansijskih izveštaja, da se polaznici upoznaju sa izmenama MSFI i novim načinima vrednovanja imovine, kao i sa izmenama poreskih propisa.

Seminar je namenjen Zaposlenima u finansijama i računovodstvu, koji učestvuju u pripremi, izradi i analizi finansijskih izveštaja

Teme:

  • Izrada finansijskih izveštaja za 2017. godinu
  • Novi načini vrednovanja imovine od 01.01.2018.
  • Aktuelnosti vezane za izmene poreskih propisa

Predavač je Vera Lončar,  direktor i vlasnik privrednog društva Account doo Novi Sad, sertifikovani poslovni konsultant (ICIP), član Udruženja poreskih savetnika Srbije, sa dugogodišnjem iskustvom u bankarstvu i privredi na poslovima računovodstva, finansija, revizije i analize finansijskih izveštaja. Autor je mnogih obuka iz oblasti računovodstva i finansija.

Pozivno pismo

SEMINAR JE BEZ KOTIZACIJE!

Kako je interesovanje veliko a broj mesta ograničen, u interesu polaznika je da se prijavite što pre!

Molimo Vas da popunjenu Prijava prosledite na mejl [email protected]

Kontakt osoba u PKS RPK Novi Sad je MSc Danijela Nišavić, tel 021/ 48 020 85 ,  064 11 94 735.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *