Održana Javna rasprava o Nacrtu zakona o prevozu opasne robe

Održana Javna rasprava o Nacrtu zakona o prevozu opasne robe

U Regionalnoj privrednoj komori Novi Sad 13. novembra 2015. godine održana je Javna rasprava o Nacrtu zakona o prevozu opasne robe.

IMG_3512

Prezentaciju teksta Nacrta Zakona izvršili su pomoćnik ministra za vodni saobraćaj i bezbednost plovidbe, Leposava Sojić, v.d. direktora Uprave za transport opasnog tereta i šef Odseka Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Sektor za vodni saobraćaj i bezbednost plovidbe, Veljko Kovačević.

IMG_3513

Ovo je prva u nizu Javnih rasprava,koje će se do 23.novembra održati i u Nišu, Kraljevu i Beogradu.Nakon toga Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture će analizirati sve sugestije, predloge i primedbe i sačiniće izveštaj o sprovedenoj javnoj raspravi, odnosno pripremiti konačnu verziju Nacrta zakona za razmatranje na sednici Vlade.

 

 

Podelite ovaj članak