Održan intearktivni trening-seminar KAKO POSTATI VRHUNSKI PRODAVAC

Održan intearktivni trening-seminar KAKO POSTATI VRHUNSKI PRODAVAC

Ovaj interaktivni trening – seminar je osmišljen kao kombinacija teorije, testova, radionica i vežbi, a namenjen SVIMA koji se na neki način bave prodajom: proizvoda, usluga, veština, znanja, ideja.., da bi bili što uspešniji na poslovnom i ličnom planu, održan je 24. oktobra 2016. godine u Regionalnoj privrednoj komori Novi Sad.                                                   

Na treningu su polaznici dobili pregršt inofrmacija na teme:

  • Osnovni principi, pravila i tajne uspešne prodaje
  • Najčešće greške i strahovi prodavca
  • Razlika između uspešnih i neuspešnih prodavaca
  • Osobine vrhunskih prodavaca
  • Identifikovanje potreba potencijalnih kupaca i uspostavljanje poverenja
  • Najvažnija reč u prodaji od samo PET slova
  • Odgovaranje na primedbe potencijalnih kupaca
  • Tehnike zaključivanja prodaje
  • Dobijanje preporuke

Svi učesnici treninga su od predavača, pored radnog materijala dobili, na poklon i autorkinu knjigu „Umetnost pregovaranja“, kao i konsultacije sa Dijanom Carić u trajanju od mesec dana, nakon kojih se očekuje usvajanje i ovladavanje svih veština vrhunskog prodavca, što je bio i najvažniji cilj ovog treninga.

Autor i predavač, Dijana Carić, magistar ekonomskih nauka iz oblasti “Poslovnog pregovaranja”. Kao student dobitnik je brojnih nagrada od kojih su najznačajnije od Ekonomskog fakulteta za ostvarene izvanredne rezultate tokom studiranja kao i od Eurobank EFG u okviru projekta “Investiramo u evropske vrednosti”. Svoju karijeru započinje u Raiffeisen banci, gde se posebno isticala u radu sa konfliktnim i teškim strankama kao i u sprečavanju pokušaja prevara. Karijeru nastavlja u privrednom sektoru i kroz rad sa poslovnim partnerima iz različitih delova sveta stiče širu sliku iz oblasti komunikologije i pregovaranja.

221

 

Podelite ovaj članak