Kako postati vrhunski prodavac

Kako postati vrhunski prodavac

 

U Novom Sadu održan je 17. februara 2017. godine, interaktivni trening – seminar na temu. Kako postati vrhunski prodavac.

Ovaj seminar je osmišljen kao kombinacija teorije, testova, radionica i vežbi, a namenjen SVIMA koji se na neki način bave prodajom: proizvoda, usluga, veština, znanja, ideja.., da bi bili što uspešniji na poslovnom i ličnom planu.

Na treningu su polaznici dobili pregršt informacija i konkretnih uputstava na teme:

  • Osnovni principi, pravila i tajne uspešne prodaje
  • Najčešće greške i strahovi prodavca
  • Razlika između uspešnih i neuspešnih prodavaca
  • Osobine vrhunskih prodavaca
  • Identifikovanje potreba potencijalnih kupaca i uspostavljanje poverenja
  • Najvažnija reč u prodaji od samo PET slova
  • Odgovaranje na primedbe potencijalnih kupaca
  • Tehnike zaključivanja prodaje
  • Dobijanje preporuke

Svi učesnici treninga su dobili radni materijal, kratak pregled predavanja i dodatne individualne konsultacije sa predavačem u trajanju od dve nedelje.

Autor i predavač, mr Dijana Carić, magistar ekonomskih nauka iz oblasti “Poslovnog pregovaranja”. Kao student dobitnik je brojnih nagrada od kojih su najznačajnije od Ekonomskog fakulteta za ostvarene izvanredne rezultate tokom studiranja kao i od Eurobank EFG u okviru projekta “Investiramo u evropske vrednosti”. Svoju karijeru započinje u Raiffeisen banci, gde se posebno isticala u radu sa konfliktnim i teškim strankama kao i u sprečavanju pokušaja prevara. Karijeru nastavlja u privrednom sektoru i kroz rad sa poslovnim partnerima iz različitih delova sveta stiče širu sliku iz oblasti komunikologije i pregovaranja.

 

Podelite ovaj članak