Agencija Bisnode prezentovala kako predvideti blokadu kompanije

Agencija Bisnode prezentovala kako predvideti blokadu kompanije

U Regionalnoj privrednoj komori Južnobačkog upravnog okruga, 28. marta 2018. godine održana je radionica agencije Bisnode na kojoj je privrednicima prezentovano kako da predvide blokadu kompanije od koje im zavisi poslovanje, kako da pronađu nove partnere, analiziraju konkurenciju i osiguraju svoju naplatu.

Predstavnice Bisnode-a, Irina Zdravković i Ana Čumić prisutnima su direktno na primerima prikazale na koji način mogu da analiziraju blokiranog subjekta urade analizu potencijalnih partnera, analizu konkurencije i kako da osiguraju svoju naplatu praćenjem kompanija sa kojima posluju.

Radionica je pomogla prisutnima da nauče kako da donesu odluke koje će im povećati profitabilnost i razvoj kompanije i kako da optimizuju rizike i svedu ih na najmanju moguću meru.

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *