Održane konsultacije o optimizaciji administrativnih postupaka u privredi

Održane konsultacije o optimizaciji administrativnih postupaka u privredi

U Privrednoj komori Srbije – Regionalnoj privrednoj komori Južnobačkog upravnog okruga, 13. septembra 2018. godine, održane su konsultacije o optimizaciji administrativnih postupaka u privredi. Privredna komora Srbije, u okviru Projekta za poboljšanje investicione klime u Srbiji koji sprovodi Međunarodna finansijska korporacija (IFC), članica Grupacije Svetske banke, u saradnji sa Vladom Republike Srbije i uz podršku Britanske ambasade u Srbiji, održala je konsultacije sa predstavnicima privrednih društava na kojima su privrednici imali priliku da iznesu svoja lična iskustva i predloge za optimizaciju brojnih administrativnih postupaka, koji se svakodnevno primenjuju u praksi i  znatno opterećuju njihovo poslovanje, a sve u cilju stvaranja boljih uslova za povećanje konkurentnosti srpske privrede i lakšeg poslovanja.

 

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *