Prevare u osiguranju

Prevare u osiguranju

Kontinuirano usavršavanje ovlašćenih posrednika i ovlašćenih zastupnika u osiguranju

Prevare u osiguranju

(5 časova obuke)

Obuka je namenjena kandidatima koji žele da obnove licencu za ovlašćenog posrednika i/ili zastupnika u osiguranju, u skladu sa Odlukom o izmenama i dopunama Odluke o sticanju zvanja i usavršavanju ovlašćenih posrednika i ovlašćenih zastupnika u osiguranju („Službeni glasnik RS”, br. 11/2017).

TEME

  • Prevare kod životnih osiguranja
  • Prevare kod neživotnih osiguranja
  • Postupanje društava za osiguranje, društava za posredovanje u osiguranju, društava za zastupanje u osiguranju, preduzetnika u osiguranju, agencija za pružanje drugih usluga u osiguranju, državnih organa i trećih lica u sprečavanju prevara u osiguranju
  • Saveti – oblik pružanja stručne pomoći/intelektualna podrška klijentima i neposrednim delatnicima u industriji osiguranja i šire

Obaveštenje

Polaznici dobijaju:

radni materijal, osveženje na pauzama, sertifikat o odslušanoj obuci

PREDAVAČ: Rade Badža

Kotizacija: 3.700,00 dinara po učesniku (bez PDV-a)

Kontakt osoba u PKS RPK Novi Sad je MSc Danijela Nišavić, tel 021/ 48 020 85 ,  064 11 94 735, mejl:  [email protected]

 

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *