Regionalna privredna komora Novi Sad obeležila jubilej

Regionalna privredna komora Novi Sad obeležila jubilej

Regionalna privredna komora Novi Sad 09. juna 2015. godine obeležila je jubilarnih 40 godina uspešnog rada i 165 godina od nastanka Komore u Novom Sadu.

DSC_4989

Tim povodom održana je svečana dodela Junskih nagrada najuspešnijim kompanijama, institucijama i pojedincima koji su ostvarili zavidan uspeh i dali izuzetan doprinos razvoju privrede Regiona i razvoju privrede u celini.

Odlukom Upravnog odbora RPK Novi Sad nagrađene su sledeće kompanije za izuzetne poslovne rezultate: “Schneider Electric DMS NS“ DOO Novi sad, “Unimet“ DOO Kać, AD “Vital“ Vrbas, JKP “Čistoća“ Novi Sad, Naftna industrija Srbije AD Novi Sad, “Tarkett“ DOO Bačka Palanka, “Ivković Atelje“ SZTR, Novi Sad, “Termovent SC“ DOO, Temerin, Industrija mesa “Matijević“ DOO Novi Sad, “Sojaprotein“ AD Bečej, AD fabrika šećera “Šajkaška“ Žabalj, “DDOR Novi Sad“ ADO Novi Sad, “Vojvođanska banka“ AD Novi Sad, “Dunav osiguranje“ ADO Beograd, Univerzitet privredna akademija u Novom Sadu i Radio-televizija Vojvodine.

Od pojedinaca nagrađeni su: mr Milinko Cicmil, direktor “Promont group“ DOO Novi Sad; prof. dr Aleksandar Andrejević, rektor “Univerziteta Educons“ Sremska Kamenica; mr Bogdan Laban, direktor “Elektrovojvodina“ DOO Novi Sad; gospodin Radoslav Ivanović, direktor “Gas“ DOO Bečej; prof.dr Radovan Pejanović, v.d. rektora Univerziteta u Novom Sadu, gospodin Milenko Sinđić, direktor “Pionir“ AD Srbobran; gospodin Leonid Babić, direktor “Generali osiguranje Srbija“ ADO – Regionalni centar Vojvodina; prof.dr Miroslav Malešević; prof.dr Zoran Keserović, direktor departmana za voćarstvo, vinogradarstvo, hortikulturu i pejzažnu arhitekturu Poljoprivrednog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu i gospođa Dragica Mišić, direktor “SM Trade“ DOO Novi Sad.

Za dugogodišnju uspešnu saradnju nagrađene su sledeće institucije: Privredna komora Srbije, Privredna komora Republike Srpske, Štajerska gospodarska zbornica Maribor, HGK-Županijska komora Pula, Privredna komora Unsko-Sanskog kantona, Privredna komora Trsta, Trgovinsko – industrijska komora županije Bač-Kiškun, Ministarstvo privrede Republike Srbije, Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija Republike Srbije, Pokrajinski sekretarijat za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova, Pokrajinski sekretarijat za nauku i tehnološki razvoj i Gradsko veće za privredu Grada Novog Sada.

 

Podelite ovaj članak