RPK NOVI SAD na 11. sajmu Etno hrane i pića

RPK NOVI SAD na 11. sajmu Etno hrane i pića

img_5720Regionalna privredna komora Novi Sad organizovala je zajednički nastup i promociju privrede Regiona na „11. SAJMU ETNO HRANE I PIĆA 2016.“ od 23 do 26. novembra 2016. godine na Beogradskom sajmu.img_5714

Ovo je najznačajnija regionalna smotra proizvođača reprezentativnih tradicionalnih proizvoda, uz učešće više od 400 izlagača, uz bogat stručno-prateći program, pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine Republike Srbije i Grada Beograda.

Sa područja Regionalne privredne komore Novi Sad na sajmu su se predstavili: Mlekara Carpe diem, Parastos dudu, Vrtlari doo, Anna bakehouse doo, Vinarija Kosović, Vinarija Aleks, Gazdinstvo Dolovac.

Podelite ovaj članak

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *