RPK Novi Sad na 42. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Nitri

RPK Novi Sad na 42. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Nitri

Nitra_20151Regionalna privredna komora Novi Sad organizovala je zajednički nastup i promociju privrede Regiona na 42. Međunarodnom sajmu poljoprivrede „AGROKOMPLEX 2015“ od 20. do 23. avgusta 2015. godine u Nitri.Sajam je održan pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede i ruralnog razvoja Republike Slovačke.

Poljoprivredni sajam u Nitri je najveća i najznačajnija sajamska manifestacija u Slovačkoj. Sajam je obišlo oko 100.000 posetilaca, a na površini od 31.247 m² učestvovali su izlagača iz Slovačke, Češke Republike, Mađarske, Poljske, Italije, Nemačke, Francuske, Velike Britanijei drugih zemalja.

Sa područja Regionalne privredne komore Novi Sad na sajmu su se predstavile 4 kompanije: Institut  za ratarstvo i povrtarstvo iz Novog Sada, Zdravo organic doo, Anna bakehouse doo i Metlara Trusina doo iz Selenče

Podelite ovaj članak