RPK Novi Sad na XVI Međunarodnom sajmu inovacija

RPK Novi Sad na XVI Međunarodnom sajmu inovacija

ZR_2Regionalna privredna komora Novi Sad organizovala je nastup i promociju privrede Regiona na XVI Međunarodnom sajmu inovacija, kooperacija i preduzetništva „INOCOOP 2015“, koji se održava u sportskoj hali MEDISON u Zrenjaninu od 27. do 29. avgusta 2015.godine. Ove godine, sajam je otvorila prof. dr Snežana Bogosavljević Bošković, ministar poljoprivrede i zaštite životne sredine u Vladi Republike Srbije.

Na dosadašnjim sajmovima učestvovalo je preko 2560 izlagača iz zemlje i inostranstva, uglavnom preduzetnika, mada učešće u značajnoj meri imaju i velike kompanije, udruženja, agencije i predstavnici starih zanata. Na štandu RPK Novi Sad svoje proizvodne programe predstavljaju SZR „Bombonica“ iz Čuruga i poljoprivredno gazdinstvo „Banstolka“ iz Banstola.

Organizator sajma „INOCOOP 2015“ je Regionalna privredna komora Zrenjanin i Opšte udruženje preduzetnika Zrenjanin u saradnji sa Turističkim centrom grada Zrenjanina.

 

 

ZR_1

Podelite ovaj članak