Vanredne situacije kao faktor ugrožavanja konkurentnosti vojvođanske privrede

Vanredne situacije kao faktor ugrožavanja konkurentnosti vojvođanske privrede

DSC_0525

Univerzitet Edukons u saradnji sa Regionalnom privrednom komorom Novi Sad i Pokrajinskim sekretarijatom za nauku i tehnološki razvoj organizovao je radionicu u okviru projekta Vanredne situacije kao faktor ugrožavanja konkurentnosti vojvođanske privrede„, koja je održana je 28. juna 2016. godine u prostorijama Regionalne privredne komore Novi Sad.

Tom prilikom predstavljeni su zaključci i rezultati najrelevantnijih istraživanja u okviru ove tematike, na osnovu kojih su date preporuke i smernice privrednim subjektima Srbije (odnosno AP Vojvodine) u vezi sa postupanjem u vanrednim situacijama.

DSC_0524

Na radionici se diskutovalo o preprekama i izazovima, snagama i slabostima nacionalne i institucionalne podrške privredi u slučaju vanrednih situacija. Predstavnici opština, privrede i institucija koje se bave temom vanrednih situacija podelili su svoja iskustva sa prisutnima.

Podelite ovaj članak