Vojvođanska privreda deseti put zaredom na MOS-u u Celju

Vojvođanska privreda deseti put zaredom na MOS-u u Celju

U periodu od 08. do 13. septembra 2015. godine u Celju, Republika Slovenija, održan je 48. Međunarodni sajam privrede – MOS 2015. U okviru zajedničkog štanda Pokrajinskog sekretarijata za privredu zapošljavanje i ravnopravnost polova AP Vojvodine predstavile su se privredne komore i 28 kompanija sa teritorije Vojvodine. Privrednici su veoma zadovoljni svojim nastupom, jer su ostvarili dobre poslovne kontakte i imali priliku da predstave svoju kompaniju i svoje proizvode.

3_2

11.09. u 10 časova održan je peti susret privrednih komora s područja bivše Jugoslavije. Tema sastanka bila je unapređenje i jačanje regionalne saradnje.

 

4

Istog dana održano je tradicionalno Vojvođansko veče.Tom prilikom je predstavljena bogata turistička ponuda Vojvodine. Svaka komora predstavila tradicionalne proizvode sa svog regiona.

Podelite ovaj članak